बालजागृति युवा वर्ष माविमा पूर्व विद्यार्थी भेला एवं सरस्वती पूजा सम्पन्न

छहारी संवाददाता
१३ माघ २०७९, शुक्रबार १६:४१

हेटौंडा उपमाहनगरपालिका वडा नम्बर ६ गौरीटारमा रहेको बाल जागृति युवा वर्ष माध्यमिक विद्यालयमा पूर्व विद्यार्थी भेला एवं सरस्वती पूजा सम्पन्न भएको छ । बसन्त पञ्चमीको अवसर पारेर पूर्व विद्यार्थीले विद्यालय प्राङगणमा भेला गरेका हुन् ।

विद्यालयको शैक्षिक, भौतीक अवस्थाको जानकारी लिदै विद्यालय सुधारमा सहयोग गर्ने विद्यार्थीहरुले बताएका छन् । सरस्वती पूजाको अवसरमा अक्षर शुभारम्भ गर्ने बालबालिकाहरूका लागि निशुल्क शैक्षिक सामग्री समेत वितरण गरिएको प्रधानाध्यापक सम्झना अधिकारीले बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा हेटौंडा–६ का वडाध्यक्ष बिष्णु दाहाल, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष कुमार तिमल्सिना, विद्यालयका शिक्षक, विद्यार्थी लगायत अभिभावक हरुको समेत उपस्थिति थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*