महिला शसक्तिकरण तथा गरिबि निवारण समुह मकवानपुरको १३ औँ वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

छहारी संवाददाता
२६ पुष २०७७, आईतवार २१:००

महिला शसक्तिकरण तथा गरिबि निवारण समुह नेपालको १३ औँ वार्षिक साधारण सभा शुक्रबार भिमफेदी गाँउपालिका वडा नम्बर एक त्रिखण्डीमा भएको छ ।

समुहकी अध्यक्ष ईन्दिरा न्यौँपानेको सभाध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख रघुनाथ खुलालको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो ।                                                                          समुहले आर्थिक वर्ष ०७६/०७७ मा मकवानपुर जिल्लाका ७ वटा स्थानिय तहमा विभिन्न कार्यक्रम संञ्चालन गरेको समुहकी अध्यक्ष ईन्दिरा न्यौपानेले बताउनुभयो ।                                          कार्यक्रममा बकैया गाँउपालिकाका अध्यक्ष दामोदर खनाल, भिमफेदी गाँउपालिकाकी उपाध्यक्ष पार्वती राना, हेटाैडा औधाेगिक व्यवस्थापन कार्यालयका प्रमुख राजेन्द्र कडेल, हेटौंडा उपमहानगरपालिका सामाजिक बिकास महाशाखा प्रमुख भिमसेन तिमल्सिना लगाएतकाको उपस्थिति रहेको थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*